درباره ما

ما را بیشتر بشناسید

پارسیان نقش جهان” با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در زمینه گردشگری و به عنوان عضو کوچکی از خانواده توریسم ایران در مسیر برقراری ارتباطات فرامرزی و گسترش چشم انداز کیفی در ارائه خدماتی بهتر به مشتریان و میهمانان خود قرار دارد.

در این راستا با مجموعه فرهنگی . آموزشی سنتروپرسپولیس مادرید و آژانس اسپانیایی اورینته ویاخه (سفرهای شرقی)، تفاهم نامه همکاری امضا نموده و با هدف ارائه خدماتی به روز و مورد رضایت مشتریان اروپایی و داخلی، بابی برای گفتگو و تبادل تجربیات گشوده است.

این شرکت در سال ۱۳۹۸ به منظور تولید ارزش افزوده در خدمات گردشگری، به هلدینگ گردشگری داریوش پیوست و با هتل چهار ستاره پیروزی و شرکت خدمات مسافرت هوایی جهانگردی شهرزاد بال که از اعضای این هلدینگ هستند، همکاری می کند.

چشم انداز مجموعه پارسیان نقش جهان، ضمن رعایت اصول اخلاق حرفه ای، ارائه بهترین پاسخ در جهت رفع نیاز مراجعین است.

اجرای تورهای با کیفیت به مقاصد خارجی، و میزبانی شایسته گردشگران خارجی از اهداف مهم این مجموعه می‌باشد. همچنین برگزاری تورهای زیارتی به مکه مکرمه و عتبات عالیات از اولین فعالیتهای مجموعه بوده و با تجربه ای ۲۰ ساله انجام می‌شود.

بدین منظور ارتباط پیوسته با راهنمایان مجرب تور و هتل های با کیفیت داخلی و خارجی در اولویت عمل قرار دارد.

کارشناسان گردشگری مجموعه پارسیان نقش جهان، با ارائه تمامی خدمات گردشگری، از جمله صدور بلیت های هواپیما و قطار، ترانسفر فرودگاهی، اقدامات لازم برای اخذ ویزا، برگزاری انواع تورهای داخلی و خارجی به مقاصد فرهنگی، طبیعی و زیارتی، آماده خدمت رسانی به مسافران و علاقه مندان به سفر می باشند.

بهترین خدمات ما

پشتیبانی 24/7

در تمام لحظات پشتیبان آنلاین همراه شماست...

بسته سفرهای شهری

طراحی بهترین بسته سفرهای شهری شامل طبیعتگردی، باستان‌شناسی و ...

بهترین دسترسی‌ها

انتخاب مناسب‌ترین، در دسترس‌ترین و با کیفیت‌ترین مکان‌های اقامتی و ...

مشتریان 1000+

ارتباط با مشتریان الویت اول ماست ...

تیم متخصصان ما

امیرمسعود لوافان

مدیریت

سمیرا حکیم داودی

مدیر عامل و مدیر فنی

لیلا بهارلویی

مدیر عملیات تور